Nowości  Bałtyk  Atrakcje  Noclegi    
 


Baltyk.info > "Słoneczny" pociąg z Warszawy do Trójmiasta

2013-06-24 "Słoneczny" pociąg z Warszawy do Trójmiasta

29 czerwca 2013 roku ponownie startują wakacyjne pociągi między Warszawą i Trójmiastem uruchamiane jest przez Koleje Mazowieckie.

Pociąg "Słonecznym" jeździć będzie codziennie, w okresie od 29 czerwca do 1 września 2013 roku.


(grafika:Koleje Mazowieckie)

Pociąg wyjeżdża ze stacji Warszawa Zachodnia o godz. 5:55 i dojeżdża do stacji Gdynia Główna o godz. 12:38. W drogę powrotną z Gdyni wyrusza o godz. 17:40 i przyjeżdża do stolicy o godz. 23:49.

Podobnie jak w zeszłym roku bilet normalny na ten pociąg kosztuje 50 zł. Studenci płacą 24,50 zł.

"Pociąg "Słoneczny" co roku cieszy się popularnością naszych podróżnych, głównie wśród osób planujących wyjazdy nad morze. Podobnie jak w ubiegłym roku, będzie on kursował zestawiony z nowoczesnych, klimatyzowanych wagonów piętrowych. Pociąg przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także posiada przewijaki dla niemowląt." - powiedział Dariusz Grajda, członek zarządu i dyrektor handlowy spółki Koleje Mazowieckie.

Nowością w tym roku jest akcja specjalna: "Słoneczny wysyp rabatowy". Kupując bilet na pociąg, podróżni otrzymają książeczkę rabatową, na podstawie której mogą skorzystać ze zniżek na terenie Trójmiasta i okolic. Dodatkowo, osoby, które zbiorą minimum 3 pieczątki, pobrane w miejscach, w których wykorzystały kupony i odpowiedzą na pytanie konkursowe, będą mogły wziąć udział w konkursie związanym z akcją. Dla zwycięzców przygotowane zostały atrakcyjne nagrody. Książeczki rabatowe będą wydawane w wybranych kasach Kolei Mazowieckich oraz będzie można je pobrać ze specjalnej zakładki na stronie internetowej Kolei Mazowieckich.

Baltyk.info na serwisach społecznościowych: