Nowości  Bałtyk  Atrakcje  Noclegi    
 


Baltyk.info > PolskiBus łączy Bałtyk z południem kraju

2013-04-12 PolskiBus łączy Bałtyk z południem kraju

Przewoźnik autobusowy PolskiBus ogłosił uruchomienie nowej linii autokarowej biegnącej z północy Polski na południe, która połączy Gdańsk nad Bałtykiem z Toruniem, Łodzią, Katowicami, Krakowem i Rzeszowem.

Nowe połączenie zostanie uruchomione 25 kwietnia 2013 roku, a autokary na trasie Gdańsk - Toruń - Łódź - Katowice - Kraków - Rzeszów będą kursować 3 razy dziennie.


(grafika: PolskiBus)

Trasa będzie obsługiwana przez nowe autokary Van Hool Astromega TD927, które mogą zabrać na pokład 89 pasażerów. Są one wyposażone w bezpłatne Wi-Fi zapewniające dostęp do Internetu podczas podróży i gniazdka elektryczne.


(grafika: PolskiBus)

"Nowa trasa łącząca północną i południową Polskę to przełomowe wydarzenie dla PolskiBus. Jest to odpowiedź na potrzeby wielu naszych pasażerów. Już około 3 miliony zadowolonych klientów skorzystało z usług PolskiBus od momentu wejścia na rynek w czerwcu 2011 roku. Stałe rozwijanie siatki ekspresowych połączeń międzymiastowych w Polsce to jedno z najważniejszych założeń długofalowej strategii firmy. Uważam, że dla naszych klientów bardzo znaczący jest fakt, że nie będą przesiadać się w Warszawie i bezpośrednio dotrą do innych miast. To rozwiązanie na pewno zainteresuje stałych i nowych pasażerów, którzy jeszcze nie mieli okazji skorzystać z naszych usług." - powiedział Barry Pybis, dyrektor generalny PolskiBus.

Bilety autobusowe na nową trasę kosztują już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

Baltyk.info na serwisach społecznościowych: