Nowości  Bałtyk  Atrakcje  Noclegi    
 


Baltyk.info > Bydgoszcz, Poznań, Wrocław i Praga z połączeniem PolskiegoBusa do Gdańska

2013-11-20 Bydgoszcz, Poznań, Wrocław i Praga z połączeniem PolskiegoBusa do Gdańska

Wraz z otwarciem przez przewoźnika autokarowego PolskiBus bazy operacyjnej we Wrocławiu otwiera on 4 nowe trasy. Jedna z nich prowadzi do Gdańska, czyli nad Bałtyk.


Autokar Van Hool Astromega TDX27 (grafika: PolskiBus)

Chodzi o nową trasę P13 o przebiegu Praga - Wrocław - Poznań - Bydgoszcz - Gdańsk.


Nowa siatka połączeń (grafika: PolskiBus)

Na nowej trasie autokary przewoźnika operować będą 3 kursy dziennie. Bilety autobusowe na nią dostępne do rezerwacji od 20 listopada 2013 roku. Kursy realizowane będą od 28 listopada 2013 roku.

Na trasie operowały będą produkowane w Belgii autokary Van Hool Astromega TDX27. Wyposażone są w bardzo wydajne i przyjazne dla środowiska silniki.

"Jesteśmy bardzo podekscytowani uruchomieniem we Wrocławiu naszej drugiej bazy operacyjnej. Wiemy, że nasi klienci lubią podróżować w rozsądnej cenie naszymi wygodnymi autokarami z bezpłatnym dostępem do Internetu oraz obługiwanymi przez przyjaznych kierowców. Coraz więcej osób rezygnuje ze stresującej oraz kosztownej podróży samochodem i wybiera usługi PolskiBus, czyli szybki, wygodny i bezstresowy sposób przemieszczania się w bardzo konkurencyjnej cenie." - powiedział Brian Souter, właściciel PolskiBus.

Od momentu wejścia na rynek w czerwcu 2011 roku PolskiBus stworzył ponad 500 miejsc pracy w całej Polsce. Od tego czasu także przetransportował już prawie 5 milionów pasażerów.

Baltyk.info na serwisach społecznościowych: