Nowości  Bałtyk  Atrakcje  Noclegi    
 


Baltyk.info > Bilety SKM przez komórkę dzięki SkyCash

2013-01-31 Bilety SKM przez komórkę dzięki SkyCash

Działająca w Trójmieście Szybka Kolej Miejska (SKM) rozpoczęła współpracę z systemem płatności mobilnych SkyCash. Pasażerowie będą mogli kupować telefonem bilety SKM na dowolnej relacji.

Dzięki SkyCash będzie można kupować bilety ofert specjalnych oraz relacyjne, które obowiązują pomiędzy dowolnie wybranymi stacjami na trasie SKM, czyli Gdańsk - Sopot - Gdynia - Rumia - Reda - Wejherowo - Lębork - Słupsk. Bilet można kupić przez komórkę w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, bez konieczności stania w kolejce do kasy czy szukania automatu z biletami.

Aby dokonać zakupu, wystarczy uruchomić aplikację w telefonie, a następnie wybrać właściwą strefę lub stację początkową i końcową. Usługa umożliwia korzystanie ze wszystkich obowiązujących na danych liniach ulg i zniżek.

Szybka Kolej Miejska (SKM) przewozi rocznie ok. 40 mln pasażerów. Korzystają z niej zarówno mieszkańcy jak i turyści.

Aby zainstalować w komórce aplikację SkyCash, należy pobrać program wpisując w przeglądarce telefonu adres internetowy m.skycash.com lub wysyłając pustą wiadomość SMS na numer 510 510 205 (opłata zgodna z cennikiem operatora). Konto SkyCash można zasilić na wiele sposobów, m.in. bezpośrednio z podłączonej do systemu karty Visa lub MasterCard. Podczas kontroli wystarczy okazać bilet, który po zakupie zostaje automatycznie zapisany w zakładce "Kontrola biletów".

Baltyk.info na serwisach społecznościowych: