Nowości  Bałtyk  Atrakcje  Noclegi    
 


Baltyk.info > 6 milionowy pasażer Wizz Air w Gdańsku

2013-05-15 6 milionowy pasażer Wizz Air w Gdańsku

Węgierskie tanie linie lotnicze Wizz Air świętują przewiezienie 6-milionowego pasażera na trasie z i na gdańskie lotnisko.

Z tej okazji pasażer, 5-letni Matthias Beraas z Kristiansand w Norwegii, otrzymał od przewoźnika vouchery na loty Wizz Air w dwie strony dla siebie i swojej rodziny. Swój pierwszy lot z Wizz Air Matthias odbywał do Gdańska w celach turystycznych. Razem z rodzicami i starszym bratem zamierzają odwiedzić Trójmiasto.


5-letni Matthias Beraas (grafika: Wizz Air)

"Dziękujemy wszystkim 6 milionom pasażerów, którzy podróżują z Wizz Air z i do Gdańska, za wybieranie oferowanej przez nas wysokiej jakości i niskich cen, a także doskonałej obsługi klienta. Dzisiaj wraz z przedstawicielami Portu Lotniczego Gdańsk, mieliśmy zaszczyt zaprosić naszego 6-milionowego pasażera Matthiasa Beraas podróżującego wraz z rodziną na darmowy lot Wizz Air, z okazji świętowania przez nas znacznego wzrostu liczby pasażerów i oferowania atrakcyjnych taryf. Zobowiązujemy się, że nasza oferta zawsze będzie atrakcyjna cenowo, bez ukrytych opłat, a najtańsze bilety będą łatwe do znalezienia i zarezerwowania na naszej stronie." - powiedział Daniel de Carvalho z linii Wizz Air.

Baltyk.info na serwisach społecznościowych: